top of page

Hakkımızda 

Akıllı Solar Enerji, 2013  yılından beri Ar-Ge çalışmaları yapan ve gelişen teknolojiyi kullanarak tüm müşterilerine dünya standartlarında Akıllı Şehir Üniteleri çözümleri sunmak ilkesiyle yola çıkan Akıllı Solar Enerji, geçen 6 yıllık süreçte Türkiye’de ve Dünya’da en büyük akıllı şehir mobilya üreticisi konumuna gelmiştir.

​2019 yılında yenilenebilir enerji sektörünün öncü markalarından olan Solar Vadisi markasını da satın alarak şirket bünyesine ekleyen Akıllı Solar Enerji, Körfez ülkeleri başta olmak üzere proje odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

 

Vizyonumuz

Akıllı Solar Enerji yeni markası olan Solar Vadisi müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, teknolojik gelişmeye uygunluğu ve paylaşımı esas olan bir anlayışla sektöründe kendine ilke edinmiş bir kuruluş olmak üzere vizyon edinmiştir.

 

Misyonumuz

Sektöründe tanınmış bir isim ve güvenilir bir firma olarak kaliteli projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz çevreye duyarlı bir şekilde modern teknoloji kullanmayı geliştirip tamamladığı projeleri ile büyümek ilkesini benimsemiştir.

El Dezenfektan Makinesi, el dezenfektan otomatı, Dezenfektan Kabini, solarvadisi, hand disinfectant machine,   Disinfectant cabinet, solar vadisi, solar tree, solartree, smart bench, smartbench, solar şarj bank, solarşarjbank, akıllı oturma bankı, akıllıoturmabankı

bottom of page